Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Nike InfinityRN 4
Kód položky : DR2670-012
Nike

Nike InfinityRN 4

Kód položky : DR2670-012
Nike InfinityRN 4 je zbrusu nová verze známého oblíbeného modelu s podpůrným odpružením pro hladký běh. Je vyrobena ze zcela nové pěny Nike ReactX, která v porovnání s pěnou Nike React poskytuje o 13 % vyšší návratnost energie, a pomůže vám tak zůstat svěží a pružnější. (A co víc? Pěna Nike ReactX snižuje uhlíkovou stopu v páru mezipodešví nejméně o 43 % ve srovnání s pěnou Nike React). Pěna ReactX v kombinaci s dosud nejlépe padnoucím úpletem Nike Running Flyknit, vám zajistí možnost vyrazit kdykoli a kamkoli s bezpečnou podporou svršku a prodyšností. Je to bota, která vám dopřeje neocenitelný klid, abyste mohli dojít co nejdál a nejrychleji.Čím více odpružení máte pod nohama, tím měkčí a pohodlnější bude váš běžecký zážitek. Polstrování pomáhá zmírnit nárazy při dopadu nohy na zem. Pěna ReactX vám poskytne neuvěřitelně hladký pocit a pomůže vám překonat vaše limity.Čím větší podporu bota poskytuje, tím větší stabilitu přinese vašemu přirozenému tempu. Kombinace vyladěné podpory a záměrně umístěného odpružení vám pomůže cítit se bezpečně při každém kroku. Nový vnitřní pásek Flyknit fit (jako gumička kolem středu chodidla) nabízí pružnou a bezpečnou oporu.Čím je bota citlivější, tím více energie se vám při každém kroku vrátí. Ať už chcete běžet o něco rychleji nebo s menší námahou, tyto responzivní boty vám pomohou, abyste z běhu vytěžili co nejvíce. Vodoodpudivá vložka ve špičce vám pomůže zůstat v suchu a gumová podrážka zaručuje trakci.Hmotnost: 281 g (dámská velikost 8).Pokles od paty ke špičce: 9 mm..
4.199,00
3.799,00
3.799,00
Ušetříte: 400,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
2.659,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Nike InfinityRN 4 je zbrusu nová verze známého oblíbeného modelu s podpůrným odpružením pro hladký běh. Je vyrobena ze zcela nové pěny Nike ReactX, která v porovnání s pěnou Nike React poskytuje o 13 % vyšší návratnost energie, a pomůže vám tak zůstat svěží a pružnější. (A co víc? Pěna Nike ReactX snižuje uhlíkovou stopu v páru mezipodešví nejméně o 43 % ve srovnání s pěnou Nike React). Pěna ReactX v kombinaci s dosud nejlépe padnoucím úpletem Nike Running Flyknit, vám zajistí možnost vyrazit kdykoli a kamkoli s bezpečnou podporou svršku a prodyšností. Je to bota, která vám dopřeje neocenitelný klid, abyste mohli dojít co nejdál a nejrychleji.
Čím více odpružení máte pod nohama, tím měkčí a pohodlnější bude váš běžecký zážitek. Polstrování pomáhá zmírnit nárazy při dopadu nohy na zem. Pěna ReactX vám poskytne neuvěřitelně hladký pocit a pomůže vám překonat vaše limity.
Čím větší podporu bota poskytuje, tím větší stabilitu přinese vašemu přirozenému tempu. Kombinace vyladěné podpory a záměrně umístěného odpružení vám pomůže cítit se bezpečně při každém kroku. Nový vnitřní pásek Flyknit fit (jako gumička kolem středu chodidla) nabízí pružnou a bezpečnou oporu.
Čím je bota citlivější, tím více energie se vám při každém kroku vrátí. Ať už chcete běžet o něco rychleji nebo s menší námahou, tyto responzivní boty vám pomohou, abyste z běhu vytěžili co nejvíce.
Vodoodpudivá vložka ve špičce vám pomůže zůstat v suchu a gumová podrážka zaručuje trakci.
Hmotnost: 281 g (dámská velikost 8).
Pokles od paty ke špičce: 9 mm.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike InfinityRN 4
Tenisky
Nike InfinityRN 4