-20 % na vybrané produkty jen dnes

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Nike Metcon 9
Kód položky : DZ2537-104
Nike

Nike Metcon 9

Kód položky : DZ2537-104
Ať už je váš motiv k cvičení jakýkoli, s Metcon 9 to stojí za to. Tento model přináší novou větší desku Hyperlift a gumovou omotávku. Nejlepší sportovci světa zapřísáhli, že je stále zlatým standardem, který přináší výsledky den co den.Zvětšená deska Hyperlift, zajišťuje stabilitu při náročných cvicích, jako jsou dřepy, mrtvé tahy a další cviky na spodní část těla. Deska pomáhá efektivně přenášet váhu a zároveň dodává tuhost v patě. To vám pomůže cítit se uzemněni a podepřeni, zejména při těžších zátěžích.Systém zámku tkaniček je připevněn k jazyku boty, takže se nemusíte starat o přichycení k žádné látce. Pomáhá udržet tkaničky na místě, takže po zavázání se můžete soustředit pouze na trénink.Gumová omotávka na boku je nově prodloužená kvůli odolnosti a podpoře, takže můžete konzistentní rychlostí šplhat po jakémkoli druhu lana, aniž byste se museli obávat opotřebení.Lehká, prodyšná síťovina pomáhá udržet nohu v suchu a pohodlí, ale zároveň je odolná a vydrží škrábance, proříznutí a rychlé pohyby.Gumová podrážka poskytuje odolnou trakci pro dynamické pohyby, jako jsou například výpady, zajišťující stabilitu a kontrolu během cvičení.Prodyšná textilie s haptickým potiskem vytváří trojrozměrný efekt, jenž jim dodává odolnost a texturu a pomáhá je snadněji udržovat v čistotě. Sportovní obuv též nabízí pružnou a odolnou oporu v oblasti prstů, což zajišťuje pohodlí i při zvedání těžkých vah..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

3.499,00
3.149,00
2.519,00
Ušetříte: 980,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
2.799,00 (-10%)
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
  • 9.5 41 26.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Ať už je váš motiv k cvičení jakýkoli, s Metcon 9 to stojí za to. Tento model přináší novou větší desku Hyperlift a gumovou omotávku. Nejlepší sportovci světa zapřísáhli, že je stále zlatým standardem, který přináší výsledky den co den.
Zvětšená deska Hyperlift, zajišťuje stabilitu při náročných cvicích, jako jsou dřepy, mrtvé tahy a další cviky na spodní část těla. Deska pomáhá efektivně přenášet váhu a zároveň dodává tuhost v patě. To vám pomůže cítit se uzemněni a podepřeni, zejména při těžších zátěžích.
Systém zámku tkaniček je připevněn k jazyku boty, takže se nemusíte starat o přichycení k žádné látce. Pomáhá udržet tkaničky na místě, takže po zavázání se můžete soustředit pouze na trénink.
Gumová omotávka na boku je nově prodloužená kvůli odolnosti a podpoře, takže můžete konzistentní rychlostí šplhat po jakémkoli druhu lana, aniž byste se museli obávat opotřebení.
Lehká, prodyšná síťovina pomáhá udržet nohu v suchu a pohodlí, ale zároveň je odolná a vydrží škrábance, proříznutí a rychlé pohyby.
Gumová podrážka poskytuje odolnou trakci pro dynamické pohyby, jako jsou například výpady, zajišťující stabilitu a kontrolu během cvičení.
Prodyšná textilie s haptickým potiskem vytváří trojrozměrný efekt, jenž jim dodává odolnost a texturu a pomáhá je snadněji udržovat v čistotě. Sportovní obuv též nabízí pružnou a odolnou oporu v oblasti prstů, což zajišťuje pohodlí i při zvedání těžkých vah.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Metcon 9
Tenisky
Nike Metcon 9