-20 % na vybrané produkty jen dnes

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Nike Free Metcon 5
Kód položky : DV3949-401
Nike

Nike Free Metcon 5

Kód položky : DV3949-401
Když vaše tréninky začnou pronikat do detailů, Nike Free Metcon 5 vám pomůže nalézt zbytky síly a dokončit ty nejtěžší opakování. Sjednocuje styl s obsahem, spojuje flexibilitu přední části chodidla se stabilitou zadní části, což je ideální pro kardio nebo zlepšení obratnosti. Přepracovaný svršek usnadňuje vstup s límcem, který je pohodlný a navržený přesně pro vaše kotníky.Široká pata vytváří stabilní základ pro zvedání vah. Měkké pěnové jádro tlumí nárazy, zatímco pevná vnější vrstva poskytuje odolnost a stabilitu. Široký vnitřní popruh rozkládá tlak kolem středu chodidla, což přináší pohodlný a zároveň bezpečný pocit při náhlých zastaveních a rychlých pohybech.Gumová podrážka zajišťuje odolnou trakci.Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

3.299,00
2.969,00
2.375,00
Ušetříte: 924,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
2.639,00 (-10%)
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Když vaše tréninky začnou pronikat do detailů, Nike Free Metcon 5 vám pomůže nalézt zbytky síly a dokončit ty nejtěžší opakování. Sjednocuje styl s obsahem, spojuje flexibilitu přední části chodidla se stabilitou zadní části, což je ideální pro kardio nebo zlepšení obratnosti. Přepracovaný svršek usnadňuje vstup s límcem, který je pohodlný a navržený přesně pro vaše kotníky.
Široká pata vytváří stabilní základ pro zvedání vah.
Měkké pěnové jádro tlumí nárazy, zatímco pevná vnější vrstva poskytuje odolnost a stabilitu. Široký vnitřní popruh rozkládá tlak kolem středu chodidla, což přináší pohodlný a zároveň bezpečný pocit při náhlých zastaveních a rychlých pohybech.
Gumová podrážka zajišťuje odolnou trakci.
Není určeno pro použití jako osobní ochranné prostředky (OOP).

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Muži
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Free Metcon 5
Tenisky
Nike Free Metcon 5