Prohledejte web
adidas Tričko Terrex Multi
Kód položky : IP4781
adidas

adidas Tričko Terrex Multi

Kód položky : IP4781
Kód výrobce: QF310
Pěší túry. Běh. Dobrodružství. V tomto tričku adidas Terrex můžeš dělat cokoli. Je funkční a dopřeje ti pohodlí za všech okolností. Savý materiál AEROREADY odvede vlhkost od těla a udrží tě v suchu, takže tě nebude nic rozptylovat. Odsazené ramenní švy tě nebudou obtěžovat, ani když na zádech poneseš batoh. Prodloužený zadní díl spolehlivě kryje bedra. Reflexní detaily zaručí, že tě za snížené viditelnosti nikdo nepřehlédne..
999,00
999,00
999,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Pěší túry. Běh. Dobrodružství. V tomto tričku adidas Terrex můžeš dělat cokoli. Je funkční a dopřeje ti pohodlí za všech okolností. Savý materiál AEROREADY odvede vlhkost od těla a udrží tě v suchu, takže tě nebude nic rozptylovat. Odsazené ramenní švy tě nebudou obtěžovat, ani když na zádech poneseš batoh. Prodloužený zadní díl spolehlivě kryje bedra. Reflexní detaily zaručí, že tě za snížené viditelnosti nikdo nepřehlédne.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Skupina Oblečení
Pohlaví Muži
Sport Outdoor
Značky adidas
Věk Dospělí
Sbírka Performance

adidas

Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

adidas Tričko Terrex Multi
Trička
adidas Tričko Terrex Multi