Prohledejte web
adidas Z.N.E.
Kód položky : IS3920
adidas

adidas Z.N.E.

Kód položky : IS3920
Kód výrobce: KLT48
adidas Z.N.E. je dámské lifestylové tričko pro celodenní pohodlí..
999,00
999,00
999,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

adidas Z.N.E. je dámské lifestylové tričko pro celodenní pohodlí.

Když se vám svět zdá příliš rušný, toto tričko adidas vám přinese nejen neuvěřitelnou pohodu, ale také dávku pozitivity a relaxace. Materiál v kombinaci bavlny a polyesteru poskytuje příjemný pocit na kůži a zároveň vám umožní dýchat, relaxovat a odpočinout si od všech rozptýlení kolem vás. Matné logo adidas Badge of Sport na tričku je nejen ozdobou, ale také připomínkou, abyste se zaměřili na svůj osobní růst a pozitivní aspekty života. Tato decentní, ale inspirativní značka může sloužit jako motivace v náročných chvílích. Významným krokem je také volba recyklovaných materiálů při výrobě tohoto trička. Tímto způsobem adidas přispívá ke snižování množství odpadu a k větší udržitelnosti oděvů, což je jedním z klíčových cílů značky. Oblékněte si toto tričko a získáte nejen pohodlí a relaxaci, ale také podpoříte odpovědný přístup k životnímu prostředí.

Specifikace:

 • Dámské tričko
 • Lifestyle
 • Kombinace bavlny a polyesteru
 • Logo Badge Of Sport

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Trička
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Ženy
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Sportswear

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Podobné produkty

  adidas Z.N.E.
  Trička
  adidas Z.N.E.