25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Nike Hyverse
Kód položky : FN3279-068
Nike

Nike Hyverse

Kód položky : FN3279-068
Tričko Nike Hyverse odvádí pot, takže ti v něm při dalším tréninku bude příjemně. Grafické motivy se inspirovaly růstem v přírodě a točí se kolem sázení semínek, ať se můžeš stát lepší verzí sebe sama. Výhody Technologie Nike Dri-FIT odvádí pot od kůže na povrch látky, kde se rychle odpaří. Zůstaneš proto v suchu a pohodlí. Měkká žerzejová pletenina je hladká a prodyšná. Tenhle kousek chrání zakryté části těla před slunečním zářením UVA a UVB. Na nezakryté části doporučujeme použít kvalitní opalovací krém. Podrobnosti o produktu Grafický potisk 100 % polyester Prát v pračce Tenhle produkt chrání zakryté části těla před slunečním zářením UVA a UVB. Na nezakryté části doporučujeme použít kvalitní opalovací krém. Dovoz.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.059,00
1.059,00
1.059,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Tričko Nike Hyverse odvádí pot, takže ti v něm při dalším tréninku bude příjemně. Grafické motivy se inspirovaly růstem v přírodě a točí se kolem sázení semínek, ať se můžeš stát lepší verzí sebe sama.


Výhody

Technologie Nike Dri-FIT odvádí pot od kůže na povrch látky, kde se rychle odpaří. Zůstaneš proto v suchu a pohodlí.
Měkká žerzejová pletenina je hladká a prodyšná.
Tenhle kousek chrání zakryté části těla před slunečním zářením UVA a UVB. Na nezakryté části doporučujeme použít kvalitní opalovací krém.

Podrobnosti o produktu

Grafický potisk
100 % polyester
Prát v pračce
Tenhle produkt chrání zakryté části těla před slunečním zářením UVA a UVB. Na nezakryté části doporučujeme použít kvalitní opalovací krém.
Dovoz

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Skupina Oblečení
Pohlaví Muži
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Hyverse
Trička
Nike Hyverse