25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike LeBron
Nike LeBron
Nike LeBron
Nike LeBron
Nike LeBron
Nike LeBron
Nike LeBron
Nike LeBron
Kód položky : FQ4906-010
Nike

Nike LeBron

Kód položky : FQ4906-010
Oslav partnerství mezi LeBronem Jamesem a Liverpool FC v tomhle volném tričku Nike. Měkká středně silná bavlna, která posouvá hranice mezi fotbalem a basketbalem, se příjemně nosí na hřišti i jinde. Výhody Snížená ramena, delší rukávy a volný střih přes tělo a boky působí uvolněně a dávají tričku Max90 pohodový styl. Středně silná bavlna je měkká a hezky splývá. Podrobnosti o produktu 100 % bavlna Prát v pračce Dovoz.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

Slevový -25% kupon na nezlevněné zboží najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkovský styl nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne.

1.239,00
1.239,00
1.239,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Oslav partnerství mezi LeBronem Jamesem a Liverpool FC v tomhle volném tričku Nike. Měkká středně silná bavlna, která posouvá hranice mezi fotbalem a basketbalem, se příjemně nosí na hřišti i jinde.


Výhody

Snížená ramena, delší rukávy a volný střih přes tělo a boky působí uvolněně a dávají tričku Max90 pohodový styl.
Středně silná bavlna je měkká a hezky splývá.

Podrobnosti o produktu

100 % bavlna
Prát v pračce
Dovoz

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Skupina Oblečení
Pohlaví Muži
Sport Basketbal
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike LeBron
Trička
Nike LeBron