25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Kód položky : FN9667-010
Nike

Nike Sportswear

Kód položky : FN9667-010
Pokud jste na tom podobně jako my, nemáte rádi jen jeden sport, ale všechny!Toto tričko je vyrobeno ze 100% bavlněné tkaniny, která je lehká a měkká. Jedná se o klasický, uvolněný střih, ideální pro každodenní dobrodružství a zábavu. Následně je můžete jednoduše vyprat v pračce..

Slevový -25% kupon na nezlevněné zboží najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkovský styl nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne.

629,00
629,00
629,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS 7-8r.
  • S 9-10r.
  • M 11-12r.
  • L 12-13r.
  • XL 14-15r.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Pokud jste na tom podobně jako my, nemáte rádi jen jeden sport, ale všechny!
Toto tričko je vyrobeno ze 100% bavlněné tkaniny, která je lehká a měkká. Jedná se o klasický, uvolněný střih, ideální pro každodenní dobrodružství a zábavu. Následně je můžete jednoduše vyprat v pračce.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Skupina Oblečení
Pohlaví Děti chlapci
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Sportswear
Trička
Nike Sportswear