Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Kód položky : FD3971-412
Nike

Nike Sportswear

Kód položky : FD3971-412
Běž daleko, odboč vlevo, zahni za roh a vyskoč do vzduchu – funguje to pokaždé. Pro všechny vaše oblíbené akce, hry a aktivity je tu toto měkké a lehké 100% bavlněné tričko.Jedná se o klasický, uvolněný střih ideální pro každodenní dobrodružství. Lze jej snadno prát v pračce..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

629,00
549,00
549,00
Ušetříte: 80,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
384,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS 7-8r.
  • S 9-10r.
  • M 11-12r.
  • L 12-13r.
  • XL 14-15r.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Běž daleko, odboč vlevo, zahni za roh a vyskoč do vzduchu – funguje to pokaždé. Pro všechny vaše oblíbené akce, hry a aktivity je tu toto měkké a lehké 100% bavlněné tričko.
Jedná se o klasický, uvolněný střih ideální pro každodenní dobrodružství. Lze jej snadno prát v pračce.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Kategorie Oblečení
Pohlaví Děti chlapci
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Sportswear
Trička
Nike Sportswear