Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Nike Rise 365
Kód položky : CZ9179-361
Nike

Nike Rise 365

Kód položky : CZ9179-361
Tílko Nike 365 je vytvořeno s ohledem na zkušenosti stovek běžců, zaměřující se na chlazení v klíčových oblastech. Poskytuje nejen očekávaně měkký pocit, ale i designové prvky, které odkazují na ikonický styl Nike. Tento produkt je vyroben z 100 % recyklovaných polyesterových vláken.Lehká konstrukce tílka se přizpůsobí tvaru těla, poskytujíc pohodlí s každým krokem. Technologie Nike Dri-FIT ve spojení s tkaninou Nike Breathe odvádí pot od pokožky a vyniká vysokou prodyšností, udržujíc vás v suchu a pohodlí.Tílko lze prát v pračce a není určeno k použití jako osobní ochranný prostředek (OOP)..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.049,00
949,00
949,00
Ušetříte: 100,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
759,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Tílko Nike 365 je vytvořeno s ohledem na zkušenosti stovek běžců, zaměřující se na chlazení v klíčových oblastech. Poskytuje nejen očekávaně měkký pocit, ale i designové prvky, které odkazují na ikonický styl Nike. Tento produkt je vyroben z 100 % recyklovaných polyesterových vláken.
Lehká konstrukce tílka se přizpůsobí tvaru těla, poskytujíc pohodlí s každým krokem. Technologie Nike Dri-FIT ve spojení s tkaninou Nike Breathe odvádí pot od pokožky a vyniká vysokou prodyšností, udržujíc vás v suchu a pohodlí.
Tílko lze prát v pračce a není určeno k použití jako osobní ochranný prostředek (OOP).

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Kategorie Oblečení
Pohlaví Muži
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Rise 365
Trička
Nike Rise 365