sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Nike Brasilia
Kód položky : FN1359-010
Nike

Nike Brasilia

Kód položky : FN1359-010
Potřebuješ na zvládnutí celého dne trochu kouzla? Náš milovaný Boxy prošel magickým portálem a stal se kouzelníkem sportu. Teď zanechal stopu svých nových schopností na tomhle praktickém batohu. Prostorný hlavní oddíl je navržený tak, aby se do něj vešlo všechno kouzelnické vybavení, zatímco do bočních kapes si dáš láhev s vodou nebo drobnou výbavu, kterou potřebuješ k tomu, aby tvůj den byl kouzelný. Výhody Batoh se dá dobře nosit i za přídavné poutko. Polstrované ramenní popruhy jsou nastavitelné a pohodlné. Do bočních kapes se vejde láhev na vodu a další drobnosti. Podrobnosti o produktu Výška 41 cm x šířka 30 cm x hloubka 15 cm Svrchní část/podšívka: 100% polyester Čistit ručně Dovoz.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

939,00
939,00
939,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • MISC Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Potřebuješ na zvládnutí celého dne trochu kouzla? Náš milovaný Boxy prošel magickým portálem a stal se kouzelníkem sportu. Teď zanechal stopu svých nových schopností na tomhle praktickém batohu. Prostorný hlavní oddíl je navržený tak, aby se do něj vešlo všechno kouzelnické vybavení, zatímco do bočních kapes si dáš láhev s vodou nebo drobnou výbavu, kterou potřebuješ k tomu, aby tvůj den byl kouzelný.


Výhody

Batoh se dá dobře nosit i za přídavné poutko.
Polstrované ramenní popruhy jsou nastavitelné a pohodlné.
Do bočních kapes se vejde láhev na vodu a další drobnosti.

Podrobnosti o produktu

Výška 41 cm x šířka 30 cm x hloubka 15 cm
Svrchní část/podšívka: 100% polyester
Čistit ručně
Dovoz

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Batohy
Skupina Doplňky
Pohlaví Děti
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Brasilia
Batohy
Nike Brasilia