sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Kód položky : FN0961-010
Nike

Nike Elemental

Kód položky : FN0961-010
Vyraz do školy s veškerým vybavením, které potřebuješ k úspěšnému dni. V hlavní přihrádce je spousta místa na učebnice a do předních a bočních kapes si schováš malé věci. V odnímatelném penále máš všechny psací potřeby po ruce. Ramenní popruhy jsou navíc polstrované a nastavitelné, takže se batoh nosí pohodlně. Výhody Drobnosti si můžeš snadno schovat do přední kapsy na zip. Do bočních kapes se vejde láhev na vodu a další drobnosti. Odnímatelný penál má dost místa na pera, tužky, gumy a další věci. Hoď jej do batohu nebo jej připni z vnější strany. Polstrované ramenní popruhy jsou nastavitelné a pohodlné. Podrobnosti o produktu Výška 46 cm × šířka 30 cm × hloubka 13 cm 100 % polyester Čistit ručně Dovoz.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

819,00
819,00
819,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • MISC Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Vyraz do školy s veškerým vybavením, které potřebuješ k úspěšnému dni. V hlavní přihrádce je spousta místa na učebnice a do předních a bočních kapes si schováš malé věci. V odnímatelném penále máš všechny psací potřeby po ruce. Ramenní popruhy jsou navíc polstrované a nastavitelné, takže se batoh nosí pohodlně.


Výhody

Drobnosti si můžeš snadno schovat do přední kapsy na zip.
Do bočních kapes se vejde láhev na vodu a další drobnosti.
Odnímatelný penál má dost místa na pera, tužky, gumy a další věci. Hoď jej do batohu nebo jej připni z vnější strany.
Polstrované ramenní popruhy jsou nastavitelné a pohodlné.

Podrobnosti o produktu

Výška 46 cm × šířka 30 cm × hloubka 13 cm
100 % polyester
Čistit ručně
Dovoz

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Batohy
Skupina Doplňky
Pohlaví Děti
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Elemental
Batohy
Nike Elemental