Prohledejte web
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
Kód položky : IL6077
adidas

adidas 3- STRIPES

Kód položky : IL6077
Kód výrobce: HAX51
Vylepšete svůj zimní šatník o dětskou bundu adidas 3-STRIPES pro dospívající..
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Uložit do seznamu přání

Vylepšete svůj zimní šatník o dětskou bundu adidas 3-STRIPES pro dospívající.

Vestavěná izolace a vodoodpudivá úprava slibují teplo, které potřebuješ, když jsi na cestách v chladném a mírném dešti. Nadčasové pruhy adidas z ní dělají ideální vrstvu pro tvé každodenní aktivity. Tento výrobek je vyroben z řady recyklovaných materiálů a minimálně 70 % recyklovaného obsahu, což je jen jedno z řešení společnosti adidas, které pomáhá skoncovat s plastovým odpadem.

Specifikace:

 • Instalováno
 • Vodoodpudivá úprava
 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Bundy
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Děti chlapci
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Pro teenagery
  Sbírka Sportswear
  Materiál Eco

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů
  adidas 3- STRIPES
  Bundy
  adidas 3- STRIPES