Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
adidas FIGC ANTHM
Kód položky : IX0418
adidas

adidas FIGC ANTHM

Kód položky : IX0418
Kód výrobce: JOJ21
Oboustranný top pro věrné fanoušky italské reprezentace. V této fotbalové bundě adidas budeš vypadat jako tvůj oblíbený tým doma i venku. Je vyrobená z lehkého, ale odolného ripstopu a nosí ji hráči při nástupu za doprovodu národní hymny. Týmový znak na každé straně všem ukáže, komu fandíš.Tento produkt je vyrobený ze 100% recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů..
2.799,00
2.799,00
2.799,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Oboustranný top pro věrné fanoušky italské reprezentace. V této fotbalové bundě adidas budeš vypadat jako tvůj oblíbený tým doma i venku. Je vyrobená z lehkého, ale odolného ripstopu a nosí ji hráči při nástupu za doprovodu národní hymny. Týmový znak na každé straně všem ukáže, komu fandíš.

Tento produkt je vyrobený ze 100% recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Bundy
Kategorie Oblečení
Pohlaví Muži
Sport Fotbal
Značky adidas
Věk Dospělí
Sbírka Performance

adidas

Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

Prozatím bez komentářů
adidas FIGC ANTHM
Bundy
adidas FIGC ANTHM