-20 % na nezlevněné a -10 % na již zlevněné

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Kopačky

na stránku
Filtry
Resetujte filtry
Velikost
Zobrazit více
Kategorie
Pohlaví
Sport
Značky
Věk
Materiál
Cena
male-deti-0-4
male-deti-4-10
pro-teenagery
vek-deti
eco
14 Nalezeno produktů:
Pročitajte

Kopačky jsou na hřišti nejlepším přítelem každého sportovce. Bez ohledu na to, zda jste profesionál nebo začátečník, tak správný výběr kopaček z vás udělá obávaného protihráče. Nejdůležitější je, aby byly pohodlné, spolehlivé a dobře spolupracovali s povrchem hřiště.

 

Vybírejte je podle svého stylu hry, ale také podle pozice, na které hrajete. Brankáři tedy potřebují ovu, která jim poskytnu bezpečí a stabilitu na hřišti, obránci by měli upřednostnit modely, které jim poskytnou nejvyšší stabilitu a ochranu, útočníci zase boty, které je na hřišti nezpomalí. Důležitou roli při výběru kopaček hrají také povětrnostní podmínky. Úplně jiné je hrát na mokrém a blátivém povrchu a úplně jiné běhat v kopačkách po tvrdém povrchu, takže na to myslete při nákupu kopaček.

 

Další důležitý tip – pokud je mezi patou a koncem prstů prázdný prostor, pak jsou vám boty příliš velké. Neměly by být ani malé, protože se vám začnou dělat puchýře. Dejte si tedy záležet na tom, aby vám každý detail, i ten nejmenší, dokonale vyhovoval, protože jen tak dosáhnete na hřišti mnohem lepších výsledků. Objednejte si pánské fotbalové kopačky a dětské kopačky od značek Nike, Adidas nebo Umbro v e-shopu a kamenných prodejnách Sport Vision.