-20 % na nezlevněné a -10 % na již zlevněné

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
adidas OPT 4 INCH L
Kód položky : IK5480
adidas

adidas OPT 4 INCH L

Kód položky : IK5480
Kód výrobce: JSD19
V těchto krátkých legínách se savou technologií adidas AEROREADY zvládneš každou sérii s pocitem sucha a pohodlí. Přiléhavý střih ti zaručí naprostou volnost pohybu. Díky technologii LYCRA® SPORT legíny spolehlivě drží tvar. Tak se připrav na pořádný trénink. Tento model obsahuje minimálně 70 % recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.099,00
1.098,99
879,00
Ušetříte: 219,99
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
769,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

V těchto krátkých legínách se savou technologií adidas AEROREADY zvládneš každou sérii s pocitem sucha a pohodlí. Přiléhavý střih ti zaručí naprostou volnost pohybu. Díky technologii LYCRA® SPORT legíny spolehlivě drží tvar. Tak se připrav na pořádný trénink. Tento model obsahuje minimálně 70 % recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Legíny
Kategorie Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Trénink
Značky adidas
Věk Dospělí
Sbírka Performance

adidas

Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

Prozatím bez komentářů
adidas OPT 4 INCH L
Legíny
adidas OPT 4 INCH L