Prohledejte web
adidas Dance
adidas Dance
adidas Dance
adidas Dance
Kód položky : IP2391
adidas

adidas Dance

Kód položky : IP2391
Kód výrobce: KNR46
Dámská mikina adidas Dance ve volném střihu s kapucí se s tebou bude hýbat, ať už jsi na taneční hodině nebo ve městě..
1.499,00
1.499,00
1.499,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Dámská mikina adidas Dance ve volném střihu s kapucí se s tebou bude hýbat, ať už jsi na taneční hodině nebo ve městě.

V této mikině z měkkého francouzského froté, která vám poskytne maximální pohodlí při každém otočení a skoku, se můžete ponořit do pohodlí. V podpaží se objevují výrazné detaily 3-Stripe, které mikině dodávají nejen stylový vzhled, ale také vyjadřují radost z tance. Nahoďte si tuto mikinu, než vyrazíte do studia nebo na kávu, a budete se cítit připraveni na cokoli, co den přinese. Tanec je pro každého a tato všestranná mikina vám poskytne volnost pohybu a pohodlí, které potřebujete. Uvědomění si udržitelnosti je zde klíčové. Tato mikina je vyrobena z recyklovaných materiálů, což nám umožňuje znovu použít stávající materiály a snížit množství odpadu. Výběr obnovitelných materiálů navíc pomáhá snižovat závislost na omezených zdrojích, což je důležitý krok k udržitelnější budoucnosti. Tancujte s radostí a dobrou náladou s vědomím, že vaše mikina podporuje nejen vaše pohodlí, ale také zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Specifikace:

 • Dámská mikina-Lifestyle
 • Žebrovaný výstřih
 • Spuštěná ramena
 • Elastické manžety a lem

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Mikiny
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Ženy
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Sportswear

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  adidas Dance
  Mikiny
  adidas Dance