Prohledejte web
adidas Terrex Heat.Rdy
Kód položky : IN4649
adidas

adidas Terrex Heat.Rdy

Kód položky : IN4649
Kód výrobce: KLR75
adidas Terrex Heat.Rdy jsou unisexové ponožky na trailový běh vyrobené z recyklovaných materiálů..
599,00
599,00
599,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • L 43-45
 • XL 46-48
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

adidas Terrex Heat.Rdy jsou unisexové ponožky na trailový běh vyrobené z recyklovaných materiálů.

Ponožky jsou často přehlíženým, ale důležitým prvkem běhu a s ponožkami adidas se můžete spolehnout na maximální pohodlí a ochranu při každé námaze na intenzivních tratích. Díky prodyšným síťovaným panelům a speciální přízi proti otlakům budou vaše nohy v pohodě a svěží i na dlouhých vzdálenostech. Ponožky jsou navrženy s ohledem na běžecký výkon, zejména díky přiléhavým liniím kolem kotníků, které zabraňují odírání. Tato vlastnost je klíčová při zdolávání různorodého terénu, ať už se jedná o kamenitý terén nebo kluzké svahy. Lehká a zároveň odolná konstrukce ponožek adidas zajistí, že budou vaším oddaným běžeckým partnerem při každém kroku. Tato konkrétní verze ponožek adidas je vyrobena z nejméně 70 % z recyklovaných materiálů v rámci závazku značky k udržitelnosti a snižování množství odpadu. S těmito ponožkami můžete běhat s vědomím, že kromě své pohody podporujete také úsilí o ochranu přírody.

Specifikace:

 • Délka ke kotníkům
 • Příze proti tvorbě puchýřů v oblasti prstů
 • Kompresní podpora klenby
 • Technologie Heat.Rdy

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Ponožky
  Skupina Doplňky
  Pohlaví Unisex
  Sport Běh
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Performance

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  adidas Terrex Heat.Rdy
  Ponožky
  adidas Terrex Heat.Rdy