sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Kód položky : DR7217-010
Nike

Nike Nike

Kód položky : DR7217-010
Tato taška je stejně mnohorozměrná jako vy. Bez ohledu na to, jaká je vaše fitness cesta, taška Nike Gym Tote je vyrobena tak, aby ji zvládla. Vnitřek této tašky lemuje několik hlubokých kapes, otevřených i na zip pro větší bezpečnost. Na přední i zadní straně jsou kapsy na drobnosti, ke kterým chcete mít snadný přístup. Velikost této tašky je klamná – po stranách jsou rozšiřující se látkové panely pro další prostor, kdykoli ho potřebujete.Lze jí nosit přes rameno nebo pouze uchopit.Rozměry: 16" délka x 13" šířka x 5" hloubka.Materiál: 100% polyester..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.099,00
1.098,99
879,00
Ušetříte: 219,99
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
879,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • MISC Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Tato taška je stejně mnohorozměrná jako vy. Bez ohledu na to, jaká je vaše fitness cesta, taška Nike Gym Tote je vyrobena tak, aby ji zvládla. Vnitřek této tašky lemuje několik hlubokých kapes, otevřených i na zip pro větší bezpečnost. Na přední i zadní straně jsou kapsy na drobnosti, ke kterým chcete mít snadný přístup. Velikost této tašky je klamná – po stranách jsou rozšiřující se látkové panely pro další prostor, kdykoli ho potřebujete.
Lze jí nosit přes rameno nebo pouze uchopit.
Rozměry: 16" délka x 13" šířka x 5" hloubka.
Materiál: 100% polyester.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tašky
Skupina Doplňky
Pohlaví Ženy
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Nike
Tašky
Nike Nike