sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Nike Dri-FIT Pacer
Kód položky : DQ6377-675
Nike

Nike Dri-FIT Pacer

Kód položky : DQ6377-675
Uvolněte svou vnitřní sílu a ducha v botách Nike Zoom Bella 6. Tento design podporuje zvedání těžkých vah, výbušné pohyby a pózy, pokud se v posilovně chcete pochlubit svými tvrdě vydobytými pokroky. Nově implementované odpružení Zoom Air vám dodá energií a aktualizovaná přední část zajišťuje větší objem a zachování tvaru.Jednotka Zoom Air se táhne od paty až po střed chodidla a dodává pohodlí každému kroku.Šněrování uprostřed chodidla zvyšuje oporu, aniž by zcela fixovalo nohu na místě. Plochá podrážka vám pomůže udržet stabilitu na povrchu jak ve fitku, tak i při každodenním nošení.Texturovaná síťovina je lehká a prodyšná..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.109,00
1.109,00
1.109,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Uvolněte svou vnitřní sílu a ducha v botách Nike Zoom Bella 6. Tento design podporuje zvedání těžkých vah, výbušné pohyby a pózy, pokud se v posilovně chcete pochlubit svými tvrdě vydobytými pokroky. Nově implementované odpružení Zoom Air vám dodá energií a aktualizovaná přední část zajišťuje větší objem a zachování tvaru.
Jednotka Zoom Air se táhne od paty až po střed chodidla a dodává pohodlí každému kroku.
Šněrování uprostřed chodidla zvyšuje oporu, aniž by zcela fixovalo nohu na místě. Plochá podrážka vám pomůže udržet stabilitu na povrchu jak ve fitku, tak i při každodenním nošení.
Texturovaná síťovina je lehká a prodyšná.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička s dlouhým rukávem
Skupina Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Dri-FIT Pacer
Trička s dlouhým rukávem
Nike Dri-FIT Pacer