25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Trail
Nike Trail
Nike Trail
Nike Trail
Nike Trail
Nike Trail
Nike Trail
Nike Trail
Kód položky : FN4706-104
Nike

Nike Trail

Kód položky : FN4706-104
Ať už si jdeš rychle zaběhat v lese nebo se chystáš na delší běh v horách, kousky Nike Trail jsou odolné a přizpůsobivé pro snadnější spojení s okolím, a to i v dynamických podmínkách. Tohle tričko v zemitých barevných tónech je neodolatelně hladké a ultra pružné apohodlně tě podrží na tvých bězích venku. V zadní kapse na zip máš drobné nezbytnosti po ruce a nevypadnou. Výhody Technologie Nike Dri-FIT odvádí pot od kůže na povrch látky, kde se rychle odpaří. Zůstaneš proto v suchu a pohodlí. Otvory pro palce na manžetách ochrání ruce před zimou a při pohybu drží rukávy na místě. Vzadu je kapsa na zip, ve které jsou drobnosti v bezpečí. Podrobnosti o produktu 83 % polyester / 17 % elastan Prát v pračce Dovoz Reflexní prvky Nepoužívat jako osobní ochrannou pomůcku.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.729,00
1.729,00
1.729,00
Ušetříte: 0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Ať už si jdeš rychle zaběhat v lese nebo se chystáš na delší běh v horách, kousky Nike Trail jsou odolné a přizpůsobivé pro snadnější spojení s okolím, a to i v dynamických podmínkách. Tohle tričko v zemitých barevných tónech je neodolatelně hladké a ultra pružné apohodlně tě podrží na tvých bězích venku. V zadní kapse na zip máš drobné nezbytnosti po ruce a nevypadnou.


Výhody

Technologie Nike Dri-FIT odvádí pot od kůže na povrch látky, kde se rychle odpaří. Zůstaneš proto v suchu a pohodlí.
Otvory pro palce na manžetách ochrání ruce před zimou a při pohybu drží rukávy na místě.
Vzadu je kapsa na zip, ve které jsou drobnosti v bezpečí.

Podrobnosti o produktu

83 % polyester / 17 % elastan
Prát v pračce
Dovoz
Reflexní prvky
Nepoužívat jako osobní ochrannou pomůcku

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička s dlouhým rukávem
Skupina Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Trail
Trička s dlouhým rukávem
Nike Trail