+420 377 454 477 - online@sportvision.cz

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2000 Kč

Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA
Dámská lifestylová košile
Kód položky :
(DX7906-690)
Isbn: DX7906-690
Nike

Nike W NSW TEE ESSNTL ICN FTRA

Předchozí cena
799,00
Platná MO cena
799,00
Platná MO cena
799,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Množství: 1 Kom
2
1
Uložit do seznamu přání
Nike Sportswear Essential je dámské tričko s krátkým rukávem, které je ideální pro každý den. Naše klubové tričko Essentials jsme zdokonalili a dali mu lehký střih ideální pro každodenní nošení. Je o něco širší, o něco kratší a s mírně zahnutým spodním lemem, takže je neuvěřitelně pohodlné. Bavlněná tkanina pro každý den je měkká a lehká. Díky klasickému střihu a uvolněné siluetě přes tělo a boky vám toto tričko poskytne maximální pohodlí den co den. Specifikace: Dámské lifestylové tričko Praní v pračce Materiál: 50-100 % bavlna / 0-50 % Polyester.
Více informací

Nike Sportswear Essential je dámské tričko s krátkým rukávem, které je ideální pro každý den.

Naše klubové tričko Essentials jsme zdokonalili a dali mu lehký střih ideální pro každodenní nošení. Je o něco širší, o něco kratší a s mírně zahnutým spodním lemem, takže je neuvěřitelně pohodlné. Bavlněná tkanina pro každý den je měkká a lehká. Díky klasickému střihu a uvolněné siluetě přes tělo a boky vám toto tričko poskytne maximální pohodlí den co den.

Specifikace:

 • Dámské lifestylové tričko
 • Praní v pračce
 • Materiál: 50-100 % bavlna / 0-50 % Polyester

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Trička
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Ženy
  Sport Lifestyle
  Značky Nike
  Věk Dospělí
  Ohodnoťte
  Προς το παρόν δεν υπάρχουν σχόλια
  Pomoc