sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
adidas OTR E 3S TEE
Kód položky : IN8335
adidas

adidas OTR E 3S TEE

Kód položky : IN8335
Kód výrobce: IKM65
Bez ohledu na to, zda máš za sebou spoustu odtrénovaných sezón nebo teprve začínáš, nic by nemělo stát mezi tebou a každodenním během. Představujeme superjemné běžecké triko Own the Run 3-Stripes vyrobené ze speciálních materiálů, které jsou jemné na dotek a nedělají kompromisy ve výkonu. Toto běžecké tričko adidas tě udrží v rytmu, protože je vyrobeno z materiálu AEROREADY, který odvádí pot od pokožky a udržuje tě v suchu. Díky superjemné bavlně navíc zajišťuje vyjímečné pohodlí, ať můžeš jít při každém kroku naplno. Je dostupné v široké paletě velikostí a pomůže všem běžcům překonat své hranice.Tento produkt obsahuje recyklovaný materiál, má odměřenou uhlíkovou stopu a představuje jedno z našich řešení, která pomáhají eliminovat plastový odpad..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.099,00
1.099,00
1.099,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Bez ohledu na to, zda máš za sebou spoustu odtrénovaných sezón nebo teprve začínáš, nic by nemělo stát mezi tebou a každodenním během. Představujeme superjemné běžecké triko Own the Run 3-Stripes vyrobené ze speciálních materiálů, které jsou jemné na dotek a nedělají kompromisy ve výkonu.

Toto běžecké tričko adidas tě udrží v rytmu, protože je vyrobeno z materiálu AEROREADY, který odvádí pot od pokožky a udržuje tě v suchu. Díky superjemné bavlně navíc zajišťuje vyjímečné pohodlí, ať můžeš jít při každém kroku naplno. Je dostupné v široké paletě velikostí a pomůže všem běžcům překonat své hranice.

Tento produkt obsahuje recyklovaný materiál, má odměřenou uhlíkovou stopu a představuje jedno z našich řešení, která pomáhají eliminovat plastový odpad.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička
Skupina Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky adidas
Věk Dospělí
Sbírka Performance
Materiál Eco

adidas

Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

adidas OTR E 3S TEE
Trička
adidas OTR E 3S TEE