Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

pro všechny objednávky ZDARMA

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
adidas Move for the Planet AirChill
Kód položky : IN2979
adidas

adidas Move for the Planet AirChill

Kód položky : IN2979
Kód výrobce: IKM18
Dámské běžecké tričko adidas Move for the Planet Air Chill inspiruje k outdoorovému dobrodružství...

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.199,00
1.199,00
1.199,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Dámské běžecké tričko adidas Move for the Planet Air Chill inspiruje k outdoorovému dobrodružství..

Nahraďte tělocvičnu a kryté sportovní haly atletickými dráhami a přírodními hřišti. Technologie Aeroready regulující vlhkost vás udrží svěží a v suchu, i když cestujete na dlouhé vzdálenosti. Reflexní detaily zaručují viditelnost a bezpečnost Opusťte posilovnu a kryté sportovní haly a vyrazte na atletické dráhy a přírodní hřiště s běžeckým tričkem adidas Move for the Planet Air Chill. Díky technologii Aeroready, která reguluje vlhkost, se budete cítit svěží a v suchu i při překonávání dlouhých vzdáleností. Tričko je navrženo s ohledem na pohodlí a podporu při běžeckém tréninku. Reflexní detaily na tričku zajišťují viditelnost a bezpečnost i za zhoršených světelných podmínek, což je pro bezpečný běh v přírodě klíčové. Potisk na tričku je inspirován planetou Zemí, což připomíná péči o životní prostředí. Tímto designem společnost adidas zdůrazňuje svůj závazek k udržitelnosti a své úsilí o snížení plastového odpadu. Tričko je vyrobeno z významného procenta recyklovaného materiálu, což je jeden ze způsobů, jakým adidas přispívá k boji proti plastovému odpadu. Projevte svou lásku ke zdravému životnímu stylu a zároveň chraňte životní prostředí s běžeckým tričkem adidas Move for the Planet Air Chill.při slabém osvětlení a potisk inspirovaný planetou Zemí připomíná péči o životní prostředí. Model je vyroben z velkého procenta recyklovaného materiálu, což je jen jedno z řešení adidas, jak skoncovat s plastovým odpadem. Ukažte svou lásku ke zdravému životnímu stylu s běžeckým tričkem adidas Move for the Planet Air Chill.

Specifikace:

 • Dámské běžecké tričko
 • Technologie Aeroready
 • Krátký rukáv
 • Vyztužený límec
 • Reflexní detaily

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Trička
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Ženy
  Sport Běh
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Materiál Eco

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů

  Podobné produkty

  adidas Move for the Planet AirChill
  Trička
  adidas Move for the Planet AirChill