Prohledejte web
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Nike Swoosh
Kód položky : FN2636-010
Nike

Nike Swoosh

Kód položky : FN2636-010
Tyto šortky jsou připraveny na váš běžecký zážitek, ať už se jedná o sprint, maraton nebo jen běžný trénink. Až budete chtít dosáhnout svého maximálního výkonu, nechte se díky technologii odvádějící pot a ultra lehké tkanině udržet v suchu a pohodlí, abyste se mohli cítit sebevědomě a dojít tak daleko, jak potřebujete.Technologie Nike Dri-FIT odvádí pot od pokožky a zajišťuje tak rychlejší odpařování, takže zůstanete v suchu a pohodlí. Lze jednoduše prát v pračce.Materiál: 100% polyester; podšívka: 90% polyester, 10% spandex..
1.109,00
1.109,00
1.109,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Tyto šortky jsou připraveny na váš běžecký zážitek, ať už se jedná o sprint, maraton nebo jen běžný trénink. Až budete chtít dosáhnout svého maximálního výkonu, nechte se díky technologii odvádějící pot a ultra lehké tkanině udržet v suchu a pohodlí, abyste se mohli cítit sebevědomě a dojít tak daleko, jak potřebujete.
Technologie Nike Dri-FIT odvádí pot od pokožky a zajišťuje tak rychlejší odpařování, takže zůstanete v suchu a pohodlí. Lze jednoduše prát v pračce.
Materiál: 100% polyester; podšívka: 90% polyester, 10% spandex.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Trička s dlouhým rukávem
Skupina Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Nike Swoosh
Trička s dlouhým rukávem
Nike Swoosh